Black Friday 2019 – jesteś gotowy?

Niniejszy artykuł pod tytułem Komunikatory głosowe dla graczy, które warto zainstalować nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Komunikatory głosowe dla graczy, które warto zainstalować należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Black Friday 2019 to dzień, na który z upragnieniem czeka wielu zakupoholików. W tym roku święto to przypada dokładnie 29 listopada. Jesteście gotowi na ogrom promocji, które przygotowali producenci i dystrybutorzy z różnych branż?

Black Friday 2019 – co to za święto?

Black Friday 2019 to święto, którego wyczekują co roku maniacy zakupów. Obchodzone ono jest zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i w Internecie. Dzięki rozwojowi e-commerce nie trzeba się zabijać o wypatrzone produkty, wystarczy być odpowiednio szybkim i zamówić je przez Internet w czasie obowiązywania wielkich promocji.

W tym roku Czarny Piątek przypada dokładnie 29 listopada, jednak w wielu sklepach dzień ten jest świętowany o wiele dłużej. Niektóre sklepy przewidują wyprzedaże przez cały weekend lub nawet przez cały tydzień / dwa w okolicy tego terminu!

Black Friday to świetna okazja, by nabyć produkty, które i tak zamierzało się kupić, po bardziej atrakcyjnej cenie. Należy jednak mieć się na baczności, ponieważ niektóre marki wykorzystują ten dzień, by sprzedać towar… za tyle samo. Warto wcześniej zrobić rozeznanie i monitorować ceny, jakie są na rynku, by rzeczywiście zaoszczędzić.

Black Friday 2019 – które marki biorą udział w akcji?

Marki, które co roku biorą udział w akcji, można podzielić na kilka kategorii. Znajdziemy wśród nich:

 • producentów biżuterii: Apart, W.Kruk,
 • drogerie: Sephora, Douglas, Rossmann,
 • producentów i sprzedawców elektroniki: Media Markt, Euro RTV AGD, Huawei, X-Kom,
 • sklepy sportowe: Decathlon, Intersport,
 • dostawców różnego rodzaju usług: Play, Orange,
 • sklepy muzyczne: Guitar Center, Riff,
 • sklepy odzieżowe: EObuwie, Zara, Reebok, Intimissimi,
 • supermarkety: Auchan,
 • firmy farmaceutyczne: Super-Pharm,
 • firmy zoologiczne: Kakadu,
 • sklepy z urządzeniami i dodatkami do domu: JYSK, Home & You.

Gdzie można znaleźć więcej informacji na temat Black Friday 2019?

Najwięcej informacji o Black Friday i obowiązujących promocjach można znaleźć na stronach internetowych wyżej wymienionych marek, ale w sieci roi się także od stron internetowych zbierających informacje związane z black Friday. Strony takie jak Black-Friday.pl czy Salesandshopping publikują na bieżąco nowości, można na nich także znaleźć aktualną listę marek biorących udział w akcji.

A czy Wy jesteście gotowi na tegoroczny Black Friday?