Oczyszczanie organizmu z toksyn – TOP3 sposoby

Niniejszy artykuł pod tytułem Komunikatory głosowe dla graczy, które warto zainstalować nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Komunikatory głosowe dla graczy, które warto zainstalować należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zabiegi detoksykujące twój organizm i twoje ciało są bardzo potrzebne dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Oczyszczanie organizmu coraz częściej pojawia się na naszych ustach, reklamach czy w telewizji. Poznaj TOP3 najlepszych zabiegów na toksyny w twoim ciele.

Hydrokolonoterapia

Zabieg ten pomaga w odchudzaniu, odmłodzeniu i poprawie twojego stanu samopoczucia. Wykonywany przy pomocy nowoczesnego sprzętu wypłukuje resztki jedzenia i toksyny z twoich jelit za pomocą wprowadzania ciepłej wody. Lepszy niż lewatywa, dzięki usunięciu niepotrzebnych złogów pozwala na uczucie świeżości i lekkości całego organizmu.  Zabieg przeprowadza się na leżąco wsuwając rurkę do odbytu. Podczas wlewania wody osoba przeprowadzająca zabieg masuje brzuch pacjenta. Zabieg trwa około 1,5h i należy go powtarzać przez kilka miesięcy.  Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegów jest:

  • krwawienie układu pokarmowego
  • choroby jelita
  •  krwawiące hemoroidy
  • ciąża
  • niewydolność serca, nerek i wątroby
  • anemia

Po hydrokolonoterapii musisz przez jakiś czas przyjmować probiotyki na odbudowę flory bakteryjnej.

Body Detox

Zabieg jonowej detoksykacji za pomocą specjalnej wanienki na stopy. Zjonizowana woda uruchamia naturalne funkcje wydalania toksyn z organizmu, przez co komórki wydalają szkodliwe substancje do krwi, które są usuwane przez pory skóry w stopach do wody. Celem zabiegu jest odbudowanie odporności, a efekty oczyszczania widać po kolorze wody:

  • czarna woda oznacza metale ciężkie
  • brązowa nikotyne
  • pomarańczowa woda to oczyszczanie stawów

Zabieg trwa 30 minut a jego częstotliwość powtarzania powinna być 5-10 razy w odstępach kilku dniowych. Przeciwwskazania do zabiegu m.in to cukrzyca, epilepsja, tętniak, ciąża i choroba nowotworowa.

Mikrowibracje

Polecany zabieg na oczyszczanie to mikrowibracje urządzeniem Vitafon, który polega na oddziaływaniu w miejscu zmiany chorobowej drgań dźwiękowych o zmiennej częstotliwości. Miejsce te zostaje bardziej dotlenione i odżywione poprzez przyspieszenie przepływu krwi. Taki zabieg pozwala na skuteczne usunięcie toksyn i złogów, przyspiesza regenerację, zmniejsza obrzęki i poprawia skuteczność farmakologii.  Zabieg ten wykonuje się na siedząco lub leżąco przykładając do skóry słuchawki wibroakustyczne. Przeciwwskazania do zabiegu to zapalenie żył, nowotwory złośliwe, ciąża i gorączka. Pobudzenie organizmu przez wibracje pomaga na pozbycie się złogów pokarmowych i nagromadzonych toksyn w ciele.