Ile kosztuje strona na WordPress

Niniejszy artykuł pod tytułem Komunikatory głosowe dla graczy, które warto zainstalować nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Komunikatory głosowe dla graczy, które warto zainstalować należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Ile kosztuje skuteczna wizerunkowo i sprzedażowo strona na WordPress? Jak ją wdrożyć w swojej firmie? Jakie są najbardziej podstawowe warianty takiego rozwiązania? Zapraszamy do lektury!

Strona na WordPress – dlaczego warto?

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów CMS. Z aplikacji korzysta obecnie ponad 25% twórców stron internetowych na całym świecie. WordPress jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i elastyczny, nic więc dziwnego, że wiele firm zdecydowało się na wdrożenie stron internetowych i blogów firmowych w oparciu o ten system!

Strona na WordPress – orientacyjne koszty

Koszty wdrożenia profesjonalnego firmowego bloga zależą od wielu czynników i mogą się mieścić w przedziale od 400,00 złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wiele zależy od rozwiązań, które chcemy zastosować oraz preferowanej funkcjonalności strony.

Internetowa wizytówka firmy

Firmowy blog może służyć jako wizytówka firmy w sieci. Taki rodzaj strony to najtańsze rozwiązanie, ponieważ może ona zostać stworzona na bezpłatnym motywie WordPress i do jej prawidłowego funkcjonowania wystarczy formularz kontaktowy oraz podstrona z opisem firmy i ofertą. Każdy dodatkowy element (dodanie galerii, zmiana pozycji elementów strony, optymalizacja, dodanie slajderów z partnerami biznesowymi) będzie zwiększać koszty strony. Koszt rozbudowanej wizytówki internetowej stworzonej z wykorzystaniem płatnych motywów WordPress to od 1000,00 zł w górę.

Strona na WordPress – sklep internetowy

W zależności od ilości i rodzaju preferowanych dodatków, koszta wykonania strony internetowej dla sklepu internetowego mogą wynosić od półtora tysiąca złotych w górę. Przed zbudowaniem strony konieczny jest dokładny wywiad na temat tego, jak powinna ona dokładnie wyglądać: jakie produkty i w jakiej ilości powinny się znaleźć w prezentowanej ofercie, które

Nie warto oszczędzać na wykonaniu strony internetowej, ponieważ to pierwsza linia kontaktu z klientem i będzie nam ona służyć przez lata. Porządnie wykonana, funkcjonalna i estetyczna strona internetowa efektywnie zwiększy sukcesy sprzedażowe firmy!

Przeczytaj także poradnik Tworzenie stron WordPress oraz Jak przyspieszyć stronę na WordPress.